W odpowiedzi na liczne zapytania Naszych klientów którym budowaliśmy pasywne domy energooszczędne z drewna w 2011 roku rozszerzyliśmy działalność związaną z odnawialnymi źródłami energii. Zajmujemy się wykorzystaniem zmagazynowanej w słońcu, ziemi, powietrzu o wodzie darmowej energii, która może być użyta do produkcji energii elektrycznej, ogrzewania budynku czy ciepłej wody użytkowej.

Nasza oferta zawiera sprzedaż, montaż i serwis pomp ciepła i paneli fotowoltaicznych. Wykonujemy systemy wentylacji mechanicznej z wykorzystaniem wymiennika ciepła tzw. rekuperatora.

Fachowe doradztwo, montaż, uruchomienie oraz obsługa serwisowa to dla nas podstawowe cechy każdej inwestycji. Od początku naszej działalności systematycznie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, poprzez różnego rodzaju kursy oraz szkolenia. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt i narzędzia. Zasięg naszej działalności to województwa śląskie i dolnośląskie.

Wykonaliśmy wiele różnego rodzaju instalacji pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych, rekuperacji oraz kolektorów słonecznych w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, w wielu instytucjach państwowych i prywatnych.

Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami produkującymi sprzęt wykorzystujący odnawialne źródła energii. Instalujemy sprzęt następujących firm: Altrea, Daikin, Dimplex, Harmann, Hewalex, Junkers, Panasonic, Pro-Vent, Thesslagreen, Vaillant, Vents, Zehnder. Współpraca polega również na korzystaniu z ich wiedzy i ich doświadczenia.