W odpowiedzi na liczne zapytania Naszych klientów którym budowaliśmy pasywne domy energooszczędne z drewna w 2011 roku rozszerzyliśmy działalność związaną z odnawialnymi źródłami energii. Zajmujemy się wykorzystaniem zmagazynowanej w  ziemi, powietrzu oraz wodzie darmowej energii, która może być użyta doogrzewania budynku jak i ciepłej wody użytkowej.

Nasza oferta zawiera sprzedaż, montaż i serwis pomp ciepła. Wykonujemy systemy wentylacji mechanicznej z wykorzystaniem wymiennika ciepła tzw. rekuperatora.

Fachowe doradztwo, montaż, uruchomienie oraz obsługa serwisowa to dla nas podstawowe cechy każdej inwestycji. Od początku naszej działalności systematycznie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, poprzez różnego rodzaju kursy oraz szkolenia. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt i narzędzia. Zasięg naszej działalności to województwa śląskie i dolnośląskie.

Wykonaliśmy wiele różnego rodzaju instalacji pomp ciepła oraz rekuperacji w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, w wielu instytucjach państwowych i prywatnych.

Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami produkującymi sprzęt wykorzystujący odnawialne źródła energii (m.in. Panasonic, Daikin, Hewalex). Współpraca polega również na korzystaniu z ich wiedzy i ich doświadczenia.